Firmowe wyjścia integracyjne w Krakowie - gdzie pójść?

Dobrze zgrany zespół to taki, który potrafi razem pracować, jak i odpowiednio świętować sukcesy. Jak to robić? Gdzie najlepiej zorganizować firmowe wyjścia integracyjne w Krakowie? Przedstawiamy kilka propozycji!

Planszówki i konsole

Bardzo modne ostatnio, zarówno wśród młodszych członków załogi, jak i starych wyjadaczy. W Krakowie, jak w każdym dużym mieście, istnieje kilka ciekawych pubów i lokali z planszówkami czy konsolami do gier. Od typowo imprezowych tytułów jak „Dixit” czy „Pan tu nie stał”, przez popularne gry ekonomiczne typu „Splendor” po wielogodzinne strategie jak chociażby „Warhammer”. Od kultowych Nintendo, przez PS4, na XBoxie kończąc. Wybór miejsc, jak i gier jest naprawdę szeroki. Każdy powinien więc znaleźć coś dla siebie. Jeżeli nie wiecie jak spędzić wspólny wieczór, przekonajcie się kto najlepiej tańczy, grając w „Just Dance”, odświeżcie swoje struny głosowe, bawiąc się wspólnie przy „Singstarze”. Miejsca te mogą pochwalić się również klimatycznym, industrialnym wystrojem jak chociażby pub BarOn czy słynny Hex.

Gokarty, a może Quady?

Jeżeli oprócz rywalizacji, lubicie też adrenalinę, udajcie się razem na gokarty lub quady. W Krakowie istnieją 3 tory kartingowe, które pozwolą Wam przekonać się kto z Was najszybciej pokonuje zakręty. Jeżeli wolicie off-road, wybierzcie off-roadowe szaleństwo na quadach. Obydwie opcje to gwarancja dreszczyku emocji i dobrej zabawy. Niezależnie od tego kto zwycięży, wszystkim należy się potem odpoczynek i regeneracja przy dobrym jedzeniu i odpowiednim zapasie alkoholu.

Strzelnica

Dobrym pomysłem na wyjście integracyjne może być również wspólna wizyta na strzelnicy. W Krakowie istnieje kilka takich miejsc, położonych zarówno bliżej, jak i dalej od centrum. Ciekawą propozycją jest choćby Strzelnica Pasternik – zlokalizowana nieco na uboczu, jednak oferująca oprócz tradycyjnej strzelnicy również strzelanie do rzutków oraz paintball. Będziecie mogli więc poczuć się jak na prawdziwym poligonie oraz spróbować strzelania z wielu rodzajów broni palnej. Pod nadzorem opiekuna zostaniecie odpowiednio przeszkoleni z podstawowych technik strzeleckich. Będzie to więc okazja, aby połączyć przyjemne z pożytecznym – zintegrować się oraz nabyć nowe umiejętności. Minusem strzelnic czy hal paintballowych jest często ich lokalizacja, wiążąca się czasem z kłopotliwym dojazdem.

Escape Room

Klasyczna już propozycja na wyjścia integracyjne czy firmowe. W Krakowie do Waszej dyspozycji jest aż 55 pokoi, ulokowanych w 17 lokalach! Zasady są proste – szukajcie wskazówek, rozwiązujcie zagadki, myślcie nieszablonowo i przede wszystkim współpracujcie, jeżeli chcecie się wydostać! Escape Roomy są więc nie tylko dobrą integracją, ale również testem zgrania Waszego zespołu. Dlatego stanowią one fajny pomysł na imprezę firmową w Krakowie. Minusem tego pomysłu jest, rzecz jasna, mała przestrzeń, która zasadniczo ogranicza liczbę uczestników.

Axe Throwing

Dość nowa, zdobywająca szybko popularność propozycja. Tzw. Axe Throwing to popularny w Ameryce i Europie Zachodniej sport, który polega na rzucaniu siekierami. Oczywiście wszystko odbywa się w specjalnie przystosowanych do tego miejscach. Takim lokalem w Krakowie jest choćby BAD AXE, zlokalizowany w centrum, przy ul. Basztowej. Na miejscu do dyspozycji gości znajdują się 4 tory, każdy odpowiednio zabezpieczony, uniemożliwiający jakiekolwiek odbicia się, rykoszety czy powroty rzucanych siekier. Jednocześnie może na nich bawić się do 20 osób. Warto skontaktować się wcześniej i powiedzieć o swoich planach, gdyż właściciele organizują na bieżąco wyjścia integracyjne czy wieczory kawalerskie. Na sam koniec istnieje możliwość przebrania się za grupę wikingów i zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć, które w zabawny sposób ozdobią biurowe korytarze.

Integracja – podstawa team buildingu

W gestii managera powinno leżeć dbanie o dobrą atmosferę i jakość pracy w zespole. Dlatego też wszelkie wyjścia integracyjne to jedna z podstaw team buildingu. Na szczęście Kraków oferuje pod tym względem dużo możliwości (także tych mniej oczywistych), wśród których z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Tematy pokrewne
Szukasz miejsca na wieczór kawalerski?
Nudne imprezy integracyjne? W Krakowie powstał BAD AXE!
Pomysł na imprezę urodzinową w Krakowie
Jaki klub na wieczór kawalerski - Kraków?
Firmowe wyjścia integracyjne w Krakowie - gdzie pójść?
Nietypowe pomysły na wieczór kawalerski
5 pomysłów na wieczór kawalerski w Krakowie
Nietypowe pomysły na imprezę firmową
5 Pomysłów na Imprezę Firmową