Przyjęcia i imprezy urodzinowe w BAD AXE w Krakowie

Szukasz pomysłu na imprezę urodzinową w Krakowie? Znudziły Ci się domówki ze znajomymi, a kolacje z ukochaną osobą nie smakują już tak dobrze jak kiedyś? Nic straconego! Zaproś bliskie Ci osoby do klubu rzucania siekierami i przeżyjcie razem niezapomniane chwile. Uratujemy Twoje urodziny! Jak? Przeczytaj poniższy artykuł i zobacz sam jak wyglądają imprezy zorganizowane w krakowskim klubie BAD AXE.

Axe throwing – na czym to polega?

Zasady są proste! Axe Throwing to sport polegający na rzucaniu siekierą do celu i zebraniu jak największej ilości punktów. Podobnie jak w przypadku strzelnicy czy gry w rzutki, mamy tu tarczę z narysowanymi okręgami, tworzącymi odpowiednio punktowane pola. Rzucać może każdy, bez względu na płeć (nierzadko Panie okazują się być w tym lepsze od Panów). Pamiętajcie tylko, że dobry chwyt i rotacja podczas rzutu to klucz do sukcesu! Rozgrywka odbywa się na kilku torach, tak aby jednocześnie rywalizować mogło nawet 20 osób. Oczywiście wszystko pod czujnym okiem instruktorów lub instruktorek, którzy wyjaśnią Wam zasady i zapewnią bezpieczną rozrywkę. Każdy z torów jest zresztą odpowiednio zabezpieczony, tak aby wyeliminować jakiekolwiek ryzyko rykoszetu czy odbicia się siekiery.

Rzucanie siekierami – skąd taki pomysł?

Axe Throwing to sport, który do Europy przywędrował z Ameryki, a konkretnie z Kanady. Tam w 2006 zorganizowano pierwsze amatorskie zawody rzucanie siekierami, które wkrótce dały początek zawodowej lidze. Wkrótce sport ten stał się popularny także w Stanach Zjednoczonych, by niebawem zawitać do Europy, w tym również do Polski. Pierwotnie jednak ta forma rozrywki wywodzi się z czasów Wikingów. Zafascynowani ich kulturą, postanowiliśmy w BAD AXE odzwierciedlić jak najwierniej klimat tamtych lat.

Jak wyglądają urodziny w klubie BAD AXE?

Urodziny u nas to gwarancja dobrej zabawy! W skrócie wygląda to tak:

  • - Zarezerwujcie sobie co najmniej 1,5h czasu
  • - Do Waszej dyspozycji oddajemy 6 oddzielne, grodzone siatką tory
  • - Bawić możecie się pojedynczo, w parze lub grupie od 3 do 30 osób
  • - Na życzenie organizujemy catering (zachęcamy do zapoznania się z ofertą)
  • - Weźcie ze sobą piwo!
  • - Po skończonej zabawie zapraszamy Was do skorzystania z fotobudki i zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć. Stroje wikingów wraz z ekwipunkiem czekają na wszystkich śmiałków, którzy pragną mieć niezwykłą pamiątkę.
  • - Dogodne położenie klubu w samym centrum Krakowa (Basztowa 10), sprawia iż będziecie mogli kontynuować imprezę urodzinową w jednej z wielu atrakcji.

Zaskocz bliską Ci osobę

A może jesteś dziewczyną, chłopakiem, przyjaciółką lub przyjacielem, którzy pragną zafundować bliskiej osobie nieoczywisty prezent? Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci zorganizować ten niezapomniany wieczór, utrzymując wszystko w atmosferze niespodzianki (pssst, nie martw się, potrafimy dochować tajemnicy). Axe Throwing to dobry pomysł zarówno na wyjście w gronie przyjaciół, jak i wieczór z ukochaną lub ukochanym. Niezależnie od tego z kim przyjdziecie, będziecie mogli „wyrzucić z siebie” swoje emocje!

Podsumowując

Axe Throwing to wyjątkowy pomysł na imprezę urodzinową w Krakowie, łączący ducha sportowej rywalizacji z dobrą zabawą. To także okazja, aby nauczyć się czegoś nowego i choć raz w życiu poczuć się prawdziwym wikingiem.

Tematy pokrewne
Szukasz miejsca na wieczór kawalerski?
Nudne imprezy integracyjne? W Krakowie powstał BAD AXE!
Pomysł na imprezę urodzinową w Krakowie
Jaki klub na wieczór kawalerski - Kraków?
Firmowe wyjścia integracyjne w Krakowie - gdzie pójść?
Nietypowe pomysły na wieczór kawalerski
5 pomysłów na wieczór kawalerski w Krakowie
Nietypowe pomysły na imprezę firmową
5 Pomysłów na Imprezę Firmową