5 pomysłów na dobry wieczór kawalerski w Krakowie

Kraków znany jest na całym świecie ze swoich wyjątkowych zabytków, wspaniałej architektury i niepowtarzalnego klimatu. Nic więc dziwnego, że miasto to jest chętnie wybierane na różnego rodzaju wycieczki, wyjazdy integracyjne czy wieczory kawalerskie. I to nie tylko przez samych Krakowian, ale również przez wielu mężczyzn z kraju, jak i zagranicy. A jak najlepiej spędzić ten niesamowity wieczór? Poznajcie 5 pomysłów na wieczór kawalerski w Krakowie.

Wieczór Kawalerski w tramwaju

Pamiętacie wesoły autobus? Pierwsza z propozycji czerpie z tego pomysłu. Jest to bowiem wieczór kawalerski w tramwaju. Przyzwyczailiście się już pewnie do widoku rozśpiewanych mężczyzn czy kobiet świętujących swoje wieczory kawalerskie i panieńskie w limuzynach. Ale co powiecie na wędrującą imprezę w wynajętym tramwaju? Do największych zalet takiego rozwiązania możemy zaliczyć świetną muzykę, którą sami możecie wybrać, wystrój i światła, na które również możecie mieć wpływ. Do tego otrzymujecie barmana do własnej dyspozycji. I nie musicie martwić się o warunki atmosferyczne. W tramwaju zawsze będzie gorąca atmosfera, a co dzieje się w środku nie jest widoczne dla osób z zewnątrz. Minusem takiego pomysłu są z pewnością oczywiste ograniczenia logistyczne – nie wszędzie bowiem takim tramwajem dojedziecie. Ponadto rozwiązanie to niekoniecznie musi być atrakcją dla kogoś, kto na co dzień mieszka w Krakowie, zna miasto i korzysta z komunikacji miejskiej. Jeżeli jednak cenicie sobie prywatność, lubicie zabawę we własnym gronie i macie ochotę na clubbing w nieco innym wydaniu, tram party w Krakowie to propozycja na kawalerski dla Was.

Tor kartingowy

Jeżeli lubicie motoryzację i adrenalinę, co może być lepszego od wspólnych wyścigów? Nikt nie każe Wam od razu wynajmować Porsche, na początek wystarczą gokarty. W samym Krakowie znajdziecie aż 4 tory gokartowe. Każdy z nich oferuje niezapomniane emocje, rywalizację, a na koniec zasłużone zwycięstwo, nagrody i pamiątkowe dyplomy. W zależności od tego jak liczna zbierze się grupa, możecie mieć cały tor dla siebie, bądź też współdzielić go z innymi uczestnikami zabawy. Najwięksi mistrzowie F1 z Schumacherem czy Kubicą na czele zaczynali od gokartów. Kto wie, może znajdziecie więc w sobie ukryty talent? Minusem torów gokartowych jest z reguły ich lokalizacja. Znajdujące się często z dala od centrum, na uboczu życia nocnego i innych atrakcji, wymagają dojazdu, co wiąże się z dodatkowym czasem i kosztami.

Laser Tag / Paintball

Podobnie jak gokarty, również paintball czy laser tag dostarczą wam ogromnej dawki adrenaliny. Przykładowo w Kraków Paintabll Extremo czekać na Was będzie jedno z największych pól paintballowych, wypełnionych dużą ilością przeszkód i miejsc, w których możecie się schować. Pamiętajcie jednak, żeby zarezerwować nieco więcej czasu – z reguły ok. 2-3 godziny oraz wziąć jakieś ubrania na zmianę. Gwarantujemy bowiem, że będziecie ociekać potem. Plusem tego typu rozwiązania będzie zaś możliwość zorganizowania grilla czy ogniska. Jeżeli nie lubicie paintballu, możecie spróbujcie Laser Taga? Jest to łagodniejsza odmiana tradycyjnego paintballu, gdzie zamiast kulek otrzymujecie lasery i wyświetlacz LCD informujący o postępach gry, trafieniach, dostępnej amunicji czy pozostałym czasie. Laser Park to miejsce, które przeniesie w Was w klimat Gwiezdnych Wojen! Podobnie jak w przypadku paintballu, minusem laserów jest dość duża ilość czasu oraz spory pot, nieunikniony przy takim wysiłku.

Rzucanie siekierami

Kolejną propozycją jest coraz bardziej popularny na zachodzie Axe Throwing. Co to takiego? Bezpieczne rzucanie siekierami do celu. Pochodzące z Ameryki Północnym rzucanie siekierami to ostatnio najgorętsza propozycja na wieczory integracyjne czy kawalerskie. Krakowski klub BAD AXE oferuje 4 profesjonalne, grodzone siatką tory do rzucania siekierami do celu. Wszystko w zgodzie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa – każdy tor jest odpowiednio zabezpieczony, uniemożliwiając jakiekolwiek odbijanie się, powrót lub rykoszet rzucanych siekier. Miejsce utrzymane jest w ciekawym stylu, nawiązującym do epoki wikingów. Ponadto klub mieści się w centrum miasta, co zapewnia bliskość rynku i najważniejszych atrakcji Krakowa. Rzucać siekierą można w każdej pogodzie, w dowolnej ilości osób. Do tego w przypadku wieczorów kawalerskich czy imprez firmowych możecie liczyć na catering i fotobudkę, gdzie przebrani za wikingów zrobicie sobie pamiątkowe zdjęcia.

Impreza w klubie

Tradycjonaliści docenią z pewnością krakowską ofertę pubów i klubów. Clubbing po krakowskich klubach to od lat sprawdzony sposób na udany wieczór kawalerski. Znajdzie się coś dla fanów dyskotek, cięższego, rockowego brzmienia, retro, techno, lat 90-tych i wielu innych brzmień. Oczywiście imprezę taką warto poprzedzić wyjściem na wspólny obiad czy kolację, które zapewnia odpowiedni „podkład” pod imprezę. Następnie pozostaje już tylko rezerwacja właściwego lokalu. Pamiętajcie, aby zarezerwować w nim lożę. Zapewni wam ona zabawę w komfortowych warunkach oraz odrobinę prywatności. Minusem tego rozwiązania są często dość wysokie opłaty pobierane za rezerwację. Na szczęście w wielu przypadkach pieniądze te są do wykorzystania na barze.

Wieczór Kawalerski? Tylko w Krakowie!

Jak sami widzicie, Kraków może pochwalić się bogatą ofertą atrakcji i lokali, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Panów Młodych. Dobra baza noclegowa będzie dodatkowym atutem dla wszystkich spoza miasta, którzy zdecydują się spędzić wieczór kawalerski w Krakowie.

Tematy pokrewne
Szukasz miejsca na wieczór kawalerski?
Nudne imprezy integracyjne? W Krakowie powstał BAD AXE!
Pomysł na imprezę urodzinową w Krakowie
Jaki klub na wieczór kawalerski - Kraków?
Firmowe wyjścia integracyjne w Krakowie - gdzie pójść?
Nietypowe pomysły na wieczór kawalerski
5 pomysłów na wieczór kawalerski w Krakowie
Nietypowe pomysły na imprezę firmową
5 Pomysłów na Imprezę Firmową