Nietypowe pomysły na wieczór kawalerski

Jesteś świadkiem przyszłego Pana Młodego, przed którym stoi nie lada wyzwanie zorganizowania wieczoru kawalerskiego, a może Panem Młodym we własnej osobie, który lubi brać sprawy w swoje ręce i chce urządzić ten dzień po swojemu? Niezależnie od tego jaką rolę pełnisz, jeżeli tylko brakuje Ci pomysłów, przychodzimy z pomocą!

Wieczór kawalerski ≠ klub ze striptizem

Przez wiele lat wieczory kawalerskie kojarzyły się z alkoholowym szaleństwem, zakończonym wizytą w lokalu ze striptizem. Nie negujemy tego typu rozrywek, jednak chcemy was przekonać, że istnieją inne, równie ciekawe sposoby na spędzenie wieczoru kawalerskiego. Tym bardziej, że z każdym rokiem pojawiają się coraz to nowe atrakcje, których grzechem byłoby nie wypróbować.

Zabawa w wojnę

Zarówno mali, jak i duzi chłopcy uwielbiają bawić się w policjantów, żołnierzy czy komandosów. Jeżeli kręcą Was militaria, zorganizujcie wspólne wyjście na paintball czy laser tag. Zarezerwujcie sobie 2-3 godziny, które spędzicie na polu bitwy, strzelając, uciekając i chowając się wraz ze swoimi najlepszymi kumplami. Dobra zabawa i duża dawka adrenaliny gwarantowane. Jeżeli lubicie delikatniejszy, bezbolesny wariant, a do tego jesteście fanami np. Gwiezdnych Wojen, wybierzcie laser tag. Zwieńczeniem takiego wieczoru może być wspólny grill lub ognisko z kiełbaskami i piwem. Na wszelki wypadek weźcie ze sobą ubrania na zmianę!

Porwanie

Byli policjanci i komandosi, teraz czas na bandytów! Bez obaw, nikomu nie stanie się krzywda! Jednym z popularnych ostatnio pomysłów na nietypowy kawalerski jest porwanie. Skorzystajcie z ofert agencji eventowych, zajmujących się profesjonalnie organizacją wieczorów kawalerskich czy panieńskich. Przyszły Pan Młody zostaje porwany z mieszkania przez zamaskowanych terrorystów, którzy bezpiecznie eskortują go do klubu, restauracji, spa czy innego miejsca ustalonego przez Was wcześniej. Na miejscu emocje ugaszą alkohol, dobre jedzenie i inne wybrane przez Was atrakcje.

Rzucanie siekierami

Równie emocjonującym pomysłem może być rzucanie siekierami. Popularny w Ameryce, jak i na zachodzie Europy, Axe Throwing to ostatnio najgorętszy pomysł na wieczór kawalerski. Cała zabawa jest bardzo bezpieczna, odbywając się na specjalnie przygotowanych do tego torach. W Warszawie czy Krakowie, istnieją już odpowiednie kluby, w których możecie się nauczyć się tego wyjątkowego sportu. Krakowski Bad Axe Throwing posiada 4 profesjonalne tory, dzięki czemu jednocześnie może bawić się aż 20 osób. Oczywiście wszystko zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Każdy z torów jest odpowiednio zabezpieczony, uniemożliwiając jakiekolwiek odbijanie się, powrót czy rykoszet rzucanych siekier.

Nostalgiczna podróż w czasie

Nieco spokojniejszą propozycją na wieczór kawalerski, dostępną również w Krakowie, są oferty wycieczek utrzymanych mocno w charakterystycznych klimatach socjalizmu. Zapakowani do Trabanta czy „dużego Fiata” będziecie zwiedzać największą perłę socrealistycznej architektury – Nową Hutę. Oczywiście wszystko okraszone zostanie wódką, śledziem i ogóreczkiem (o ile nie zapomnicie kartek na nie). Zaś przewodnik, będący wyłącznie do Waszej dyspozycji, dbał będzie o wesołą atmosferę i o to, by nikomu nie zabrakło alkoholu.

Wypad za miasto

Idealny pomysł zarówno na wyjazd integracyjny, jak i wieczór kawalerski czy panieński. Wspólny wypad w góry lub nad jezioro to najlepsza okazja, aby w miłej atmosferze powspominać wspólnie stare dobre czasy, zjeść i napić się ulubionych trunków w najbliższym towarzystwie. Warto wynająć domek (lub domki) na cały weekend. Dzięki temu możecie poświęcić jeden dzień na zwiedzanie okolicy – wspólny wypad w góry, na ryby czy do lasu. Taka wyprawa cementuje relacje. Jest też okazją do odprężenia się i naładowania akumulatorów przed kolejnymi wyzwaniami.

Podsumowując, spróbujcie pomyśleć nieszablonowo

I zaskoczyć Pana Młodego! Przedstawione wyżej propozycje to tylko jedne z pomysłów na oryginalny wieczór kawalerski. Jak widzicie, warto śledzić zmieniające się trendy, gdyż każdego roku pojawia się coś nowego, jak chociażby wycieczki śladami PRL-u, czy Axe Throwing.

Tematy pokrewne
Szukasz miejsca na wieczór kawalerski?
Nudne imprezy integracyjne? W Krakowie powstał BAD AXE!
Pomysł na imprezę urodzinową w Krakowie
Jaki klub na wieczór kawalerski - Kraków?
Firmowe wyjścia integracyjne w Krakowie - gdzie pójść?
Nietypowe pomysły na wieczór kawalerski
5 pomysłów na wieczór kawalerski w Krakowie
Nietypowe pomysły na imprezę firmową
5 Pomysłów na Imprezę Firmową