INTEGRACJA KRAKÓW > TEAMBUILDING

Imprezy firmowe i integracyjne w Krakowie

Imprezy firmowe dla pracowników w BAD AXE Throwing Krakow to niezapominana integracja zespołu. BAD AXE to wspólna, bezpieczna zabawa i rywalizacja z daleka od biurka. Rzucanie siekierami pod okiem instruktora na specjalnie przygotowanych, grodzonych torach to pomysł na integrację pełną wrażeń w firmowym gronie.

RZUCANIE SIEKIERAMI W BAD AXE

Przyjmujemy grupy od 3 do 25 osób, zapewniając dostęp do instruktora rzucania siekierami - popularnego szczególnie w USA i Kanadzie sportu. Na specjalnych, ogrodzonych torach będziecie Państwo mogli sprawdzić swoje umiejętności trafiania do celu, zorganizujemy dla Was turniej rzucania siekierami i zapewnimy środowisko do integracji, jak nigdzie indziej. Jeżeli organizują Państwo imprezy firmowe Kraków jest świetnym wyborem. Otoczenie BAD AXE przez szereg atrakcji, w tym restauracji i klubów zapewni sukces imprezy firmowej. Klub BAD AXE Throwing zlokalizowany jest w ścisłym centrum Krakowa, 5 minut od płyty rynku głównego. Imprezy integracyjne to nasza specjalność - zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z także z naszą ofertą cateringu. Kraków zrobi dobre wrażenie na Państwa klientach, a integracja możliwa jest także z obsługą w języku angielskim.

"Firmowa impreza integracyjna - wspaniała zabawa na ostro :-) polecam wszystkim na odstresowanie się po ciężkim tygodniu. Duży plus za klimat." - 345grzegorzp, Trip Advisor

ARNOLD SCHWARZENEGGER TAKŻE RZUCA

Wyświetl ten post na Instagramie.

Once a barbarian, always a barbarian.

Post udostępniony przez Arnold Schwarzenegger (@schwarzenegger)

SKUSISZ SIĘ?